Paslaugos

Mūsų paslaugos. Mes siūlome platų paslaugų, užtikrinančių puikius rezultatus ir turinčių teigiamą poveikį Jūsų verslui, spektrą. Mes viską darome su meilę, o tai leidžia pasiekti maksimalią kokybę.

Biurų valymas

Kasdienis profesionalus biurų valymas yra pagrindinė mūsų valymo įmonės veikla. Kruopščiai atliekame valymą patalpose, kuriose dirba darbuotojai. Turėdami kokybiškas valymo priemones ir modernią įrangą, teikiame aukštos kokybės ir visiems prieinamas paslaugas. Garantuojame aukštą aptarnavimo lygį, profesionalų požiūrį ir palankias paslaugų kainas.

Butų/namų valymas

Siūlome jums užsisakyti butų, namų ar kotedžų valymą Vilniuje. Tai yra labai populiari paslauga tiems, kurie taupo laiką ir rūpinasi savo artimųjų sveikata. Švarus butas yra ne tik estetiškai malonus ir patogus kasdieniame gyvenime, bet ir puiki kvėpavimo takų, alerginių ir kitų ligų prevencija. Generalinis ar palaikomasis, poremontinis, mažų patalpų ar erdvaus ploto valymas - mūsų specialistams nieko nėra neįmanoma.

Postatybinis valymas

Siūlome užsisakyti patalpų postatybinį valymą Vilniuje ir Vilniaus rajone už prieinamą kainą ir garantuotą kokybę. Mūsų komandos, apsiginklavusios modernia įranga ir efektyviais plovikliais užtikrins nepriekaištingą švarą. Jums teliks mėgautis interjero grožiu ir naujo busto komfortu.

Langų plovimas

Siūlome profesionalias langų plovimo paslaugas patraukliomis kainomis Vilniuje. Savarankiškas langų plovimas bute ar biure neturint patirties, įrankių ir valymo priemonių yra gana daug laiko reikalaujantis procesas, kuris gali užtrukti ilgiau nei vieną valandą. Profesionalios langų plovimo paslaugos padeda pasiekti maksimalią švarą minimaliomis sąnaudomis.

Kilimų ir minkštų baldų valymas

Siūlome baldų ir įvairių dangų valymo paslaugas. Kruopštus baldų ir kiliminių dangų valymas profesionalios įrangos ir įrankių pagalba yra populiariausia paslauga mūsų įmonėje. Atliekame kokybiškai sofų, fotelių, kilimų ir dangų valymą Vilniuje!